11 maja

Złóż i pomaluj swój domek - kreatywny zestaw dla dzieci

Witajcie!

Dziś coś co zapewni Waszym dzieciom wiele godzin (ba! w zasadzie wiele dni) świetnej zabawy. Co to takiego? Zapraszam po szczegóły! 

Jakiś czas temu otrzymaliśmy.od Wydawnictwa Alexander wielką pakę z grami, a wśród nich znajdowało się coś zupełnie odmiennego. 

Złóż i pomaluj swój DOMEK to kartonowy domek, który możemy złożyć bez użycia kleju oraz nożyczek, a następnie pomalować wg własnego pomysłu. 

Wśród całej serii zestawów znajdziemy jeszcze np. remizę strażacką czy komisariat


Pudełko zawiera elementy tekturowe stanowiące nie tylko domek, ale także zwierzęta, postacie czy drzewa. Znajdziemy tu także plastikowe podstawki, w których możemy umieścić właśnie te dodatkowe elementy kartonowe, aby mogły one stabilnie stać. Ponadto zestaw zawiera także naklejki, których my użyłysśmy jako uzupełnienie niektórych kartonowych figurek, a także ozdobiłyśmy nimi sam domek. 


Moja trzylatka była zachwycona kiedy zobaczyła opakowanie z zabawką. Początkowo bardzo chętnie wyjmowała wszystkie elementy z kartonowych obwódek. Podczas składania ich nie była już tak chętna do pomocy, tak więc można uznać, że złożenie domku było wyłącznie moim zadaniem :-) 
Na szczęście instrukcja dołączona do zestawu była na tyle przejrzysta i czytelna, że obyło się tutaj bez większych problemów. 

Natomiast najlepsze miało miejsce potem. Domek pomalowałyśmy farbami plakatowymi dopiero następnego dnia, co sprawiło jej wiele radości, bo uwielbia malować, kolorować i rysować. Ale najważniejszy jest fakt, że Córka bezustannie bawi się domkiem już od ponad tygodnia i jest on świetnym rekwizytem do codziennych zabaw mini lalkami czy nawet figurkami dinozaurów! 
To niesamowite, że zwykły, kartonowy domek może stać się w jednym momencie tak wspaniałą i pochłaniającą zabawką. Nigdy nie przypuszczałbym, że tak bardzo przypadnie do gustu trzyletniemu dziecku. 


Takie oto były efekty naszej pracy. Radość bezcenna, a i rodzic otrzyma tutaj swój bonus w postaci chwili spokoju na wypicie ciepłej kawy. 

Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Alexander Toys

7 komentarzy:

Dziękuję za Twoją obecność.
Komentując, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Nie spamuj. Nie reklamuj. Odwiedzam każdego blogera, który pozostawi po sobie sensowny ślad.
Jeśli spodobał Ci się ten post udostępnij go na Facebooku.

Copyright © 2016 Vademecum Mamy , Blogger