18 grudnia

O sztuce przyjmowania i dawania prezentów z Wydawnictwem Wilga

Witajcie!


Dziś, przygotowałam dla Was recenzję najnowszej historii z serii Hania i Staś poznają świat. Zapraszam! Hania i Staś to wyjątkowo zgrane rodzeństwo trzylatków. Możemy poznawać ich przygody już od jakiegoś czasu dzięki Wydawnictwu Wilga. 

Seria Krok po Kroku to książki stworzone dla najmłodszych. Znajdziemy w nich historię maluchów, które każdego dnia zdobywają nowe umiejętności, wykonują nowe zadania i uczą się radzić sobie z różnymi sytuacjami. 

W najnowszym tytule Wspaniały Prezent pomoże Twojemu dziecku zdobyć i rozwinąć ważna umiejętność społeczną, którą jest przyjmowanie oraz dawanie prezentów.  

My dorośli, sami niejednokrotnie mamy problem z obdarowywaniem kogoś, a nawet z przyjmowaniem prezentów, nie potrafimy czasem okazać radości, zadowolenia z tego co otrzymaliśmy. 


W książeczce Twoje dziecko znajdzie odpowiedzi na temat tego jak się zachowac kiedy dostajemy prezent, co zrobić jeśli prezent nam się nie spodoba czy też jak przygotować wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego. 

Proste teksty, świetne, kolorowe ilustracje przyciągają wzrok malucha i przenoszą go w świat bohaterów będących jego rówieśnikami. 


Ta seria idealnie sprawdzi się u przedszkolaków w wieku 3-5 lat. Moja Przedszkolaczka ją pokochała już dawno temu. 

Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Wilga
2 komentarze:

Dziękuję za Twoją obecność.
Komentując, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Nie spamuj. Nie reklamuj. Odwiedzam każdego blogera, który pozostawi po sobie sensowny ślad.
Jeśli spodobał Ci się ten post udostępnij go na Facebooku.

Copyright © 2016 Vademecum Mamy , Blogger