24 maja

Nowości z Bingiem od Wydawnictwa Harperkids

Witajcie! 


Dziś mam dla Was kolejne nowości od Wydawnictwa Harperkids z Bingiem w roli głównej. Zapraszam! 

Kto z was nie zna jeszcze Binga? Jeśli macie w swoim domu 2-3-4 latka to musicie go znać! 
To cudowny mały króliczek, który wraz ze swym opiekunem Flopem każdego dnia uczy się samodzielności a przy tym wszystkim przeżywa niezwykłe przygody.

Doktor Bing to książkowa wersja ekranizacji odcinka w którym Bing wybiera się wraz z Flopem na szczepienie. Czy Bing okaże się dzielnym pacjentem? Co dostanie od Pani doktor kiedy będzie opuszczał już gabinet? 

Ta książeczka będzie idealna, aby pomóc maluchowi w oswojeniu się z wizytami u lekarza, na szczepieniach czy badaniach. Dzięki tej książeczce dziecko zobaczy, że wizyta w przychodni może być niezwykłą przygodą, a rodzic zaznajomi się ze sposobami na zmniejszenie lęku dziecka przed naszą "oryginalną" służbą zdrowia. 
Bing. Coś dla Taty to miła i krótka opowieść o tym jak mały Króliczek przygotowuje niespodziankę dla swojego Taty. Jak myślicie? Co to może być? Czy Bing poradzi sobie z tą niespodzianką sam? Czy może będzie potrzebował pomocy Flopa?

Bing. Coś dla Mamy to także podobna opowieść. Z tym, że dotycząca....mamy. Bing chce zaskoczyć swoją mamę i sprawić jej wielką radość. Czy uda mu się to zrobić? Na jaki pomysł wpadnie? 

Te dwie książeczki to idealne propozycje na czytanie z dzieckiem przed nadchodzącymi dniami Mamy oraz Taty ♥️


Te książeczki idealnie sprawdzą się u Twojego kilkulatka. To opowieści, które bawią, uczą i wzruszają. Wraz z Bingiem Twoje dziecko będzie odkrywać świat codzienności, prozaicznych czynności, które towarzyszą mu każdego dnia. 

Czytelna czcionka i duże obrazki to coś co pokochają nie tylko maluszki, ale i ich rodzice. Za egzemplarze recenzenckie serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Harperkids
1 komentarz:

Dziękuję za Twoją obecność.
Komentując, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Nie spamuj. Nie reklamuj. Odwiedzam każdego blogera, który pozostawi po sobie sensowny ślad.
Jeśli spodobał Ci się ten post udostępnij go na Facebooku.

Copyright © 2016 Vademecum Mamy , Blogger