04 czerwca

Uwaga, uwaga! Wyniki konkursu!

Na początek bardzo chciałabym wszystkim podziękować za udział w konkursie. Otrzymałam wiele zgłoszeń, zarówno pod postem konkursowym na Facebooku jak i na maila. Do wielu opisów Waszych aktywności dodano przeurocze zdjęcia lub filmy. Opisy Waszych wspólnych aktywności, zdjęcia Waszego czasu i uwagi jakie poświęcacie swoim Dzieciakom wzruszyły mnie bez reszty. Z coraz większą ciekawością i zachwytem zapoznawał się z kolejnymi, nadchodzącymi do mnie zgłoszeniami. Byłam mile zaskoczona widocznym w opisach, zdjęciach, filmach - zaangażowaniem Waszym oraz Waszych Pociech. Szczere uśmiechy, ciekawe, angażujące zajęcia, radość, a przede wszystkim miłość. To wszystko było obecne w każdym, powtarzam KAŻDYM zgłoszeniu, które do mnie dotarło. Dziękuję Wam za to!


Zgłoszeń było 14. I oczywiście po raz kolejny bardzo żałuję, że mogłam wyłonić jedynie jednego zwycięzcę. Uwierzcie mi, to naprawdę niefajne uczucie kiedy ma się świadomość, że na nagrodę zasłużyło dużo więcej osób niż ilość nagród, które mamy do rozdania.

Nadesłane zgloszenia konkursowe urzekły mnie ciepłem, zaangażowaniem i szczęściem jakie widać na twarzach i w sercach Waszych dzieci. W tym konkursie nie udało mi się że wzgledow czasowo-logistycznych umieścić wszystkich zgłoszeń w poście konkursowym. Mam nadzieję, że mi to wybaczycie. Ale zgłoszenie, które skutecznie skradło moje serce jest ogólnodostępne pod postem konkursowym na Facebooku.



Nadchodzi czas na ujawnienie zwycięzcy, a raczej zwyciężczyni.

Uwaga, uwaga! 

Zwyciężczynią konkursu zostaje:

1. Izabela Bor

Laureatce gratuluję wygranej, a wszystkim uczestnikom konkursu gratuluję sposobów spędzania czasu wolnego z ich największymi Skarbami :-)

Osobę wygraną proszę o przesłanie swoich danych teleadresowych na adres e-mail: lamamma302@gmail.com, w przeciągu 3 dni. Następnie dane zostaną przekazane Sponsorowi nagród, który zajmie się ich dostarczeniem. Jeśli dane nie zostaną przesłane w terminie, wybrany zostanie inny zwycięzca.

6 komentarzy:

Dziękuję za Twoją obecność.
Komentując, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Nie spamuj. Nie reklamuj. Odwiedzam każdego blogera, który pozostawi po sobie sensowny ślad.
Jeśli spodobał Ci się ten post udostępnij go na Facebooku.

Copyright © 2016 Vademecum Mamy , Blogger