24 sierpnia

AMD - Niesamowity Spacer w Lesie i Pod Ziemią

 Witajcie!


Dziś pragnę przedstawić Wam zupełną nowość jednej z moich ulubionych serii Wydawnictwa Harperkids, a mianowicie mam na myśli książeczki z serii Akademia Mądrego Dziecka. Zapraszam po więcej!


Akademia Mądrego Dziecka. Niesamowity Spacer to najnowsza seria przeznaczona dla najmłodszych, która skupia się na codziennych czynnościach takich jak spacer, sen czy zachowania zwierząt. Prosta, nienachalna kolorystyka w odcieniach pasteli ułatwia maluchowi zapamiętywanie nowych informacji. A brokatowe dodatki niewątpliwie uatrakcyjniają te książeczki! Solidne, kartonowe strony zapewnią Waszym dzieciom długie korzystanie z tych cudownych książeczek. Wiem z autopsji, że są one bardzo wytrzymałe na wszelkie "maluchowe" pomysły. 

Kto zna książki z serii AMD ten wie, że urzekają one swoimi ruchomymi elementami, które w niesamowity sposób jednym ruchem potrafią zmienić w mig znaczenie całej ilustracji. 

Książeczki przeznaczone są dla dzieci w wieku 0-3 lat. Mój roczny syn pokochał książeczki tej serii! Ma już swoje ulubione tytuły :-) a i moja 4 latka nie pogardzi nowościami od Harperkids. 

Do naszej biblioteczki trafiły ostatnio dwa kolejne egzemplarze. Spójrzcie sami! 


Las. Akademia mądrego dziecka. Niesamowity spacer


Spacer po lesie w towarzystwie jego mieszkańców? 


Książeczka przybliży Twojemu dziecku zwyczaje leśnych zwierząt w ich przygotowaniu się do jesieni oraz zimy. Wiewiórki robią zapasy spożywcze, a jelenie uwodzą. Każdy mieszkaniec lasu jest zapracowany i z niecierpliwością czeka na nową porę roku. 


Pod ziemią. Akademia mądrego dziecka. Niesamowity spacer 


A co powiesz na to, aby zajrzeć tam gdzie toczy się niewidoczne gołym okiem życie? Książeczka Pod ziemią opowiada o zwierzętach żyjących pod ziemią. Poznajemy ich domki, kryjówki oraz zwyczaje. Twoje dziecko zobaczy jak pod ziemią spędzają czas myszki, krety, a nawet mrówki.


Muszę przyznać, że seria Niesamowity Spacer urzeka kolorystyką. Przywkłam do tego, że książeczki z serii AMD są tęczowe i multikolowe. Ta seria jest zdecydowanie inna, delikatniejsza, stonowana. Jestem pod jej ogromnym wrażeniem! 


Za egzemplarze recenzenckie serdecznie dziękujemy Wydawnictwu HarperKids Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twoją obecność.
Komentując, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Nie spamuj. Nie reklamuj. Odwiedzam każdego blogera, który pozostawi po sobie sensowny ślad.
Jeśli spodobał Ci się ten post udostępnij go na Facebooku.

Copyright © 2016 Vademecum Mamy , Blogger