25 maja

Ona. Zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni dna miednicy - encyklopedia kobiecości dla każdej z Nas

Witajcie! 


Dziś dla odmiany coś dla Mam, ale nie tylko. Zapraszam! 

A mianowicie... Przychodzę do Was z wyjątkowym poradnikiem kobiecym. ONA. Zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni dna miednicy - to kompendium wiedzy dla każdej z Nas. W książce znajdziemy wiele merytorycznych informacji. 

Miesiączka, seks, orgazm, poród, ciąża, płodność, uroginekologia, poronienie, menopauza a nawet aborcja czy nowotwór. To tematy poruszane w tej ważnej książce.


Książka podzielona na dziesięć ważnych i mocno rozbudowanych rozdziałów. Każdy z nich skupia się na danej tematyce, opiera się na anatomii, nauce i faktach. Na tym co praktyczne i prawdziwe. Mogę śmiało powiedzieć, że to książka na całe życie kobiety. Książka do której będziesz wracała w danym momencie swojego życia. 


Co ważne! Mnie ta książka urzekła swoją ponadczasowością. Ale wisienką na torcie było dla mnie to, że znalazłam w niej także ćwiczenia dna miednicy, które po ostatnim trudnym porodzie codziennie praktykuje i wiem jak bardzo istotne są one dla wielu kobiet! Nie tylko po porodzie. Czasem w internecie można natknąć się na źle opisy lub nawet nieprawidłowe rodzaje ćwiczeń. Tutaj wszystko opisane jest przez specjalistki, które na codzien pomagają kobietom i ich wagonom dojść do formy :-) 


ONA. Zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni dna miednicy - to książka przepełniona cennymi poradami i wskazówkami dla każdej z Nas. Myślę, że to must have na półce każdej kobiety! Zróbcie sobie prezent na Dzień Matki i podarujcie sobie te cudowną ekcyklopedie kobiecości! 


Post powstał we współpracy z Wydawnictwem Znak . Dziękujemy! 


1 komentarz:

  1. Dobrze, że takie książki są wydawane. Nie miałam jeszcze okazji do niej zajrzeć.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za Twoją obecność.
Komentując, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Nie spamuj. Nie reklamuj. Odwiedzam każdego blogera, który pozostawi po sobie sensowny ślad.
Jeśli spodobał Ci się ten post udostępnij go na Facebooku.

Copyright © 2016 Vademecum Mamy , Blogger