05 stycznia

Nauka picia i lżejsze ząbkowanie z marką Dr Brown's

Witajcie! 

Dziś polecają dla rodziców, zapraszam! 


Nauka picia z kubeczka to wbrew pozorom wcale niełatwa sprawa. A jaka radość towarzyszy rodzicom kiedy ich małe niemowlę po raz pierwszy napije się z kubeczka. Moje dzieci dość szybko opanowały tę umiejętność. Ważne jednak w tym wszystkim są nie tylko chęci czy umiejętności, ale także produkty z jakich dzieci korzystają. Pierwszy kubeczek jest niezwykle ważny! Nowoczesny bidon Dr Brown's dzięki ciężarkowi przymocowanemu na końcu słomki pozwala dziecku na picie z kubeczka niezależnie od kąta w jakim będzie się kubeczek znajdował. To rozwiązanie nie tylko ułatwia picie, ale także zapewnia opróżnienie butelki do ostatniej kropli bez rozlewania. 

Ponadto bidon Dr Brown's ze słomką jest lekki i wytrzymały. Posiada wygodne uchwyty dostosowane do małych rączek. Występuje w dwóch wariantach kolorystycznych. Różowym oraz niebieskim. 

Kubek można myć w zmywarce oraz sterylizować. 

Marka Dr Brown's w swej ofercie posiada także szeroki wachlarz specjalistycznych gryzakow. U nas to teraz produkt na topie. Syn ma pół roku, ma już 4 ząbki, a kolejne dwa już się wybijają co niestety bardzo daje się we znaki całej rodzinie (nie tylko samemu zainteresowanemu). My wybraliśmy dla Nas gryzak Flexees w postaci czerwonego liska. Gryzak można schładzać w lodówce co daje ogromną ulgę. Gryzak został stworzony przez stomatologa, jest elastyczny i posiada specjalne wypustki masujące dziąsła. Jest idealny dla dzieci już od 3 miesiąca życia. Nie zawiera BPA. Jest poręczny, a mój syn go pokochał. 


Post powstał we współpracy z marką Dr Brown's 


1 komentarz:

Dziękuję za Twoją obecność.
Komentując, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Nie spamuj. Nie reklamuj. Odwiedzam każdego blogera, który pozostawi po sobie sensowny ślad.
Jeśli spodobał Ci się ten post udostępnij go na Facebooku.

Copyright © 2016 Vademecum Mamy , Blogger