12 października

Moc zabawy i rozwoju z nowościami od Czuczu

Witajcie!

Dziś mam dla Was coś specjalnego. Ogrom pouczającej zabawy z Czuczu. Zapraszam!

Moi Drodzy. Marka Czuczu towarzyszy Nam już od dawna. Pierwszą zakupioną przeze mnie rzeczą był kontrastowy zestaw dla malucha, który zakupiłam dla Córki jeszcze przed jej narodzinami. Dziś ta mała dama ma już 3 latka i nadal jest zachwycona każdą układanką Czuczu jaka wpadnie w jej ręce. 



W ostatnim czasie Córeczka miała okazję testować m.in. puzzle progresywne Dinozaury przeznaczone dla dzieci w wieku 3+. Z racji tego, że Córka jest ogromną fanką dinozaurowego świata, widząc co kryje paczka była przeszczęśliwa. 


Pudełko kryje w sobie cztery układanki przedstawiające poszczególne dinozaury. Każda z układanek ma inną liczbę elementów. Znajdziemy tutaj zarówno łatwiejsze układanki, jak i tę największą, najbardziej liczną, która będzie wymagać od dziecka nie lada spostrzegawczości i koncentracji. 

Najmniejsza z układanek składa się z dziewięciu elementów, największą natomiast z 35 puzzli. Puzzle mają duże rozmiary, są dostosowane do małych rączek, łatwo się je dopasowuje i wkłada. Zapewniam Was, że sięgając z dzieckiem po te puzzle fundujecie świetną zabawę również sobie. Przyznam, że ułożenie największej układanki przedstawiającej tyranozaura wbrew pozorom nie było tak proste i wymagało od nas sporo kreatywności.




Moja Córeczka jest ogromną fanką puzzli. Układając Dinozaury od Czuczu mówiła z zachwytem o przedstawionych na ilustracjach stworzeniach. Rzeczywiście, muszę przyznać, że Czuczu postarało się po raz kolejny o piękne, multikolorowe ilustracje, które zachwycają nie tylko dziecko ale i rodzica. 



Z kolei Puzzle z Dziurką dla maluchów powędrowały do małego bratanka. Okazały się one dla niego świetnym prezentem. Maluszek jest teraz na etapie intensywnego poznawania świata, uczy się pierwszych słów, doskonali chodzenie. Każda zabawka edukacyjna wzbudza jego zaciekawienie i choć z zaangażowaniem bywa różnie to Maluch z pomocą mamy lubi przysiąść przy puzzlach na nieco dłużej. 

W pudełku znajdziemy 12 dwuelementowych układanek przedstawiających zwierzęta. Dwustronne kółeczka można dowolnie łączyć i tworzyć niezwykłe połączenia. W zestawie znajdziemy także poradnik dla rodziców który naprowadzi na wiele ciekawych i kreatywnych form zabawy prowadzonych z pomocą układanek. 



Za egzemplarze recenzenckie puzzli serdecznie dziękujemy Czuczu Kids 



4 komentarze:

Dziękuję za Twoją obecność.
Komentując, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Nie spamuj. Nie reklamuj. Odwiedzam każdego blogera, który pozostawi po sobie sensowny ślad.
Jeśli spodobał Ci się ten post udostępnij go na Facebooku.

Copyright © 2016 Vademecum Mamy , Blogger