26 sierpnia

Niedźwiadek chce pomagać - nowość od Wydawnictwa Dwukropek

Witajcie!


Dziś przychodzę do Was ze wzruszającą nowością od Wydawnictwa Dwukropek. Zapraszam Was po więcej szczegółów!Niedźwiadek oraz jeżyk o imieniu Nunek postanawiają wybrać się nad jezioro. Słyszeli, że często można zobaczyć nad nim piękną, kolorową tęczę. Niestety jezioro znajduje się bardzo daleko, a naszych bohaterów czeka długa i niełatwa droga. Maleńki jeżyk z biegiem czasu przestaje nadążać za wielkimi krokami niedźwiedzia, dlatego ten oferuje mu pomoc. Jeżyk jednak nie chce z niej skorzystać, gdyż wie, że to może zakończyć się dla niedźwiedzia bardzo źle. 


Czy jeżyk skorzysta z pomocy przyjaciela? Jak zakończy się ich wspólna przygoda? Czy dotrą wspólnie nad jezioro i będą mogli podziwiać wspaniałą tęczę? Niedźwiadek chce pomagać to przepiękna opowieść o pomaganiu. O tym, że pomaganie ma nie tylko mocne strony, ale może też mieć wiele wad i może przysparzać sporo problemu. Przyznam szczerze, że troszkę się wzruszyłam czytając tę opowieść mojej Córce. 


Książka ta zaskoczyła nas nie tylko piękna treścią, ale także wspaniała oprawą graficzną. Barwne, malownicze ilustracje przenoszą nas w przygodę pełną ciepła i wzajemnej życzliwości. 


Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękujemy Wydawnictwu Dwukropek

8 komentarzy:

Dziękuję za Twoją obecność.
Komentując, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Nie spamuj. Nie reklamuj. Odwiedzam każdego blogera, który pozostawi po sobie sensowny ślad.
Jeśli spodobał Ci się ten post udostępnij go na Facebooku.

Copyright © 2016 Vademecum Mamy , Blogger