20 sierpnia

Basia Franek i... - nowości ze świata rezolutnej pięciolatki i jej rodzinki.

Witajcie!


Tym razem pragnę przedstawić Wam nowości z serii Basia i Franek. Zapraszam!


Moi drodzy! Któż z nas, rodziców nie zna rezolutnej Basi? Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się z jej przygodami to tym bardziej zostańcie ze mną do końca, poznajcie Basię i koniecznie przedstawcie książeczki z jej udziałem swoim pociechom 


Basia to zwyczajna pięciolatka, która w swoim codziennym życiu przeżywa niezwykle przygody. Dziewczynka jest niezwykle kreatywna, a jej pomysły niejednokrotnie zaskakują. Seria Basia i Franek przedstawia życie Basi oraz jej młodszego braciszka. Basia jako starsza siostra stara się być przykładem dla Frania, pomaga mu w codziennych czynnościach, uczy go nowych umiejętności. 


Do nas w ostatnim czasie trafiły dwa nowe tytuły tej serii :Basia, Franek i ubieranie.


W tej odsłonie Basia będzie uczyć młodszego braciszka umiejętności samodzielnego ubierania się. Czy podoła temu zadaniu, a jej wysiłki okażą się efektywne? Czy mały Franio dzięki siostrze będzie potrafi sam się ubrać? Powiem Wam tylko jedno. Nie uwierzylibyście jak zabawne może być zwyczajne ubieranie się. 


Basia, Franek i liczenie.

Franio z pomocą starszej siostry uczy się liczyć. Idealne będzie liczenie znajdujących się wokół zabawek! Jak Basia poradzi sobie w roli nauczycielki? Czy Franio zdobędzie dzięki Basi umiejętności matematyczne? Koniecznie sięgnijcie po tę książkę i sprawdźcie to jak wiele radości może sprawić nauka liczenia!Fenomen Basi polega na jej realizmie. Każde dziecko może się z nią utożsamić. Opowieści o Basi to opowieści dnia codziennego, to sytuacje które rozgrywają się w każdym domu, w każdym dziecięcym świecie. A wszystko to okraszone dawką dobrego humoru no i oczywiście bardzo fajnymi, równie zabawnymi ilustracjami. 


A czy Wy znacie już Basię i jej przygody? Która z książek przypadła Waszym pociechom do gustu najbardziej? 


Za egzemplarze recenzenckie serdecznie dziękujemy Wydawnictwu HarperKids
6 komentarzy:

Dziękuję za Twoją obecność.
Komentując, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Nie spamuj. Nie reklamuj. Odwiedzam każdego blogera, który pozostawi po sobie sensowny ślad.
Jeśli spodobał Ci się ten post udostępnij go na Facebooku.

Copyright © 2016 Vademecum Mamy , Blogger