19 sierpnia

Akademia Mądrego Dziecka. Niesamowity Spacer - nowa seria książeczek dla maluchów od wydawnictwa Harperkids

Witajcie!


Dziś pragnę przedstawić Wam zupełną nowość jednej z moich ulubionych serii Wydawnictwa Harperkids, a mianowicie mam na myśli książeczki z serii Akademia Mądrego Dziecka. Zapraszam po więcej!


Akademia Mądrego Dziecka. Niesamowity Spacer to najnowsza seria przeznaczona dla najmłodszych, która skupia się na codziennych czynnościach takich jak spacer, sen czy zachowania zwierząt. Prosta, nienachalna kolorystyka w odcieniach pasteli ułatwia maluchowi zapamiętywanie nowych informacji.Solidne, kartonowe strony zapewnią Waszym dzieciom długie korzystanie z tych cudownych książeczek. Wiem z autopsji, że są one bardzo wytrzymałe na wszelkie "maluchowe" pomysły. 

Kto zna książki z serii AMD ten wie, że urzekają one swoimi ruchomymi elementami, które w niesamowity sposób jednym ruchem potrafią zmienić w mig znaczenie całej ilustracji. To jak działają ów ruchome elementy możecie zobaczyć na moim Instagramowym story, w którym postanowiłam pokazać ten cudowny fenomen. 


Książeczki przeznaczone są dla dzieci w wieku 0-3 lat. U nas Córka skończyła 3 latka prawie pół roku temu, a one nadal są na topie i sięgamy po nie bardzo często. 

Do naszej biblioteczki trafiły ostatnio dwa kolejne egzemplarze. Spójrzcie sami! 


Pod gwiazdami. Akademia mądrego dziecka. Niesamowity spacer


Gdy zapada zmrok ludzie klasa się spać. Ale czy aby na pewno wszyscy w nocy zasypiają? Są zwierzęta, które w nocy dopiero zaczynają swój "dzień". Jakie to zwierzęta? Sięgnij wraz ze swoim dzieckiem po tę niezwykłą książkę i przekonaj się sam! 


Deszcz. Akademia mądrego dziecka. Niesamowity spacer 


Nie każdy lubi deszcz. Ale znajdziemy także jego zwolenników. Nie tylko wśród ludzi. Świat zwierząt także ma swoje własne upodobania. Moja Córka uwielbia wychodzić po deszczu na dwór, zabiera wówczas swoje wiaderko i udaje się na spacer w poszukiwaniu... ślimaków. No właśnie. Jak myślisz? Kto jeszcze kocha deszcz? 


Muszę przyznać, że w tej nowej serii urzekła mnie kolorystka. Przywykłam do tego, że książeczki z serii AMD są tęczowe i multikolowe. Ta seria jest zdecydowanie inna, delikatniejsza. Jestem pod jej ogromnym wrażeniem! 


Za egzemplarze recenzenckie serdecznie dziękujemy Wydawnictwu HarperKids 


8 komentarzy:

Dziękuję za Twoją obecność.
Komentując, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Nie spamuj. Nie reklamuj. Odwiedzam każdego blogera, który pozostawi po sobie sensowny ślad.
Jeśli spodobał Ci się ten post udostępnij go na Facebooku.

Copyright © 2016 Vademecum Mamy , Blogger