23 grudnia

Wyniki konkursu "Karmienie piersią jest dla mnie..."

Zainteresowanych proszę o przeczytanie całego postu, od początku do końca.


***


Na początek bardzo chciałabym wszystkim podziękować za udział w konkursie. Wasze odpowiedzi były niesamowite. Tyle pięknych, wzruszających słów, tyle historii, tyle wyobrażeń na temat karmienia piersią. Naprawdę cudownie się to wszystko czytało ( a uwierzcie mi, że czytałam wszystkie konkursowe wypowiedzi wielokrotnie ).

Strasznie mi przykro, że mogę wybrać tylko jedną osobę, do której trafi laktator. Chciałabym mieć większą ich ilość na stanie. Niestety... Laktator jest tylko jeden i musiałam dokonać bardzo trudnego i też smutnego wyboru ( bo miałam kilka faworytek, z których ostatecznie musiałam zrezygnować ).

Wygrana odpowiedź konkursowa to odpowiedź najbliższa memu sercu. Czytając tę niezwykłą historię odnalazłam w niej siebie. Sama kiedyś byłam mamą KPI (karmiącą piersią inaczej), dlatego wiem z własnego doświadczenia jak ogromny to trud, wiem też ile cierpliwości i poświęcenia wymaga ta metoda karmienia piersią.

Dlatego postanowiłam, że nagroda w postaci ręcznego laktatora Expert, marki LOVI, trafia do Pani Eweliny Olszewskiej.

Jestem przekonana, że laktator trafia do odpowiednich rąk!

Laureatce gratuluję wygranej, a wszystkim uczestniczkom konkursu gratuluję wyjątkowego sposobu postrzegania KP. Karmienie piersią zasługuje na tyle cudownych słów, bo to niesamowita sprawa.

Laureatkę proszę o przesłanie swoich danych teleadresowych na adres e-mail: lamamma302@gmail.com, w przeciągu 3 dni. Jeśli dane nie zostaną przesłane w terminie, wybrany zostanie inny zwycięzca.


5 komentarzy:

Dziękuję za Twoją obecność.
Komentując, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Nie spamuj. Nie reklamuj. Odwiedzam każdego blogera, który pozostawi po sobie sensowny ślad.
Jeśli spodobał Ci się ten post udostępnij go na Facebooku.

Copyright © 2016 Vademecum Mamy , Blogger