02 kwietnia

Wyniki Konkursu z zestawem Jungle

Na początek bardzo chciałabym wszystkim podziękować za udział w konkursie.Wasze odpowiedzi były niesamowite. Pełne humoru, szczerości i prawdy na temat Waszych pociech. Czytanie ich wciągnęło mnie bez reszty. Niektóre z wypowiedzi identyfikowałam ze swoją własną, prywatną istotą z dżungli :-)
Naprawdę cudownie się to wszystko czytało.

Zgłoszeń było 30. I jak to zawsze w organizowanych u mnie konkursach bywa, strasznie i okropnie żałuję, że mogłam wyłonić jedynie dwóch zwycięzców. To nieprzyjemne uczucie wiedzieć, że na nagrodę zasłużyło dużo więcej osób niż ilość nagród, które masz do rozdania.


Wygrane odpowiedzi konkursowe urzekły mnie oryginalnością i dawką humoru. Jeśli będziecie ciekawi jak brzmiały, odsyłam Was do postu konkursowego gdzie umieszczone są wszystkie zgłoszenia konkursowe <klik>

A teraz uwaga...
Tamtaratam!

Zwycięzcami konkursu są następujące uczestniczki:

1. Mama Twins
2. Patrycja Iwanicka

Laureatkom gratuluję wygranej, a wszystkim uczestnikom konkursu gratuluję poczucia humoru oraz ogromnej kreatywności.

Osoby wygrane proszę o przesłanie swoich danych teleadresowych na adres e-mail: lamamma302@gmail.com, w przeciągu 3 dni. Następnie dane zostaną przekazane Sponsorowi nagród, który zajmie się ich dostarczeniem. Jeśli dane nie zostaną przesłane w terminie, wybrany zostanie inny zwycięzca.

7 komentarzy:

Dziękuję za Twoją obecność.
Komentując, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych.
Nie spamuj. Nie reklamuj. Odwiedzam każdego blogera, który pozostawi po sobie sensowny ślad.
Jeśli spodobał Ci się ten post udostępnij go na Facebooku.

Copyright © 2016 Vademecum Mamy , Blogger